Konserler

Süheyl-Behzat Uygur Kardeşler, Ece Seçkin,Oğuz Berkay Fidan, Derya Uluğ ,Cem Belevi,Banu Parlak ve Nouro Xanthiotis gibi tanınmış ünlü sanatçılarla eğlenceli konserler, keyifli  etkinlikler ve daha birçok aktiviteler Bendis Avm’de gerçekleşti.

Film Galası

Ümit acar gibi tanınmış birçok aktör ve Bahar Türkkan konseriyle birlikte Zifir-i Azap  filmi ve Oflu Hoca Trakya’da filminin oyuncuları gala gecesi Bendis Avm Cinebendis’te gerçekleşti.

Kitap Fuarı

Çocuklarımızın erken yaşta okuma alışkanlığı kazanmasına katkıda bulunmak , bölge halkımıza kitaplarla ve alanında uzman eğitimci yazarlarımızla Hulki Cevizoğlu,Kum sanatı sanatçısı Tarkan Köylü ve Mete Aksoy gibi ve daha birçok ünlü yazarları  bir araya getirerek Kitap Fuarına ev sahipliği yapmanın yanı sıra eğlenceli ve bir o kadar da faydalı bir etkinlik düzenlendi.

Hıdrallez

Hıdrellez Bendis AVM’de coşkuyla kutlanıyor.Birçok yarışmalar,Dilek ağacı,Hıdrellez Ateşi Oto Show Fuarı ve Sürpriz Hediyelerle eğlenceli dakikalar ve Oflu Hoca Trakyalı filminin oyuncularıyla birlikte etkinlikler düzenlendi.

Yöresel Ürünler Fuarı

BendisAVM’de gerçekleştirilen Yöresel Ürünler Fuar’ında çeşitli gösterilerle çocuklar eğlencenin tadına varırken, büyükler yöresel lezzetlerle buluşuyor.

Akrobatik Gösteriler

Alışveriş

Alışveriş tutkunu konuklarımız, BendisAVM’de bulunan seçkin markalı mağazalarda alışveriş yapmanın keyfini çıkaracaklar.Yapı Marketiniz Tekzen Mağazasında da birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.